RBLMarketing Kik vagyunk? Mit csináltunk? Kiknek dolgoztunk? Miket készítettünk? Karrier Kapcsolat
Profi PHP programozókat keresünk szakmai adatbázisunkba eseti projektekhez
Az rblmarketing kft. budapesti székhelyű, magyar tulajdonú, fiatalos vén rókákból álló ügynökség. Visszatérő megrendelőink között dominánsak a hazai és nemzetközi nagyvállalatok, közigazgatási intézmények. Az elmúlt időszakban megnövekedett megrendelés állományunk tisztességes megvalósításához keressük új PHP programozó partnereket szakmai adatbázisunkba.

A leendő partner feladatai lesznek:

A cég által fejlesztett tartalommenedzsment-rendszerek, webáruházak, vállalati intranetek, egyéb alkalmazások továbbfejlesztésében/karbantartásában való aktív részvétel illetve új projektek megvalósítása. További feladatot jelentenek a felhasználói specifikációk, rendszertervek kidolgozása, tanácsadás partnereink részére.

Elvárások:

  • Több éves PHP fejlesztési tapasztalat;
  • OOP szemlélet;
  • Nagy forgalmú site-ok fejlesztésében szerzett tapasztalat;
  • SQL adatbáziskezelők ismerete: MySQL, PostgreSQL, MSSQL;
  • Webes technológiákban szerzett gyakorlat: AJAX, Javascript, XHTML, CSS;
  • Smarty (vagy más) templatekezelő rendszer ismerete;
  • Böngésző független, nagyfokú precizitást követelő webes front-endek tördelése, programozása (Photoshop gyakorlat);
  • Levelezés szintű angol nyelvtudás;
  • Stabil felhasználói szintű Linux ismeret;
  • Önálló, pontos, határidők betartását szem előtt tartó munkavégzés. Hiszünk benne, hogy van ilyen!

Jelentkezésekor kérjük feltüntetni:

  • megtekinthető referencia listát, a megbízó nevének és elérhetőségének feltűntetésével.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, vagy jelentkezne szakmai adatbázisunkba, várjuk önéletrajzát, portfólióját az iroda@rblmarketing.hu címre.
A jelentkezéseket március 2-án összegezzük, visszajelzést is ezután tudunk adni.
Egyedi webáruház fejlesztés, egyedi alkalmazásfejlesztés a Praktiker Magyarország Kft. részére
Miket készítettünk
2009 szeptember közepén debütált az Essencia Főzőiskola weboldala, ami a későbbiekben számos funkcióval kerül bővítésre. Bővebben>
Teljes körű marketingkommunikációs és PR szolgáltatások. Az rblmarketing egy reklámügynökség szervezettségének, egy alkalmazott megbízhatóságának és a szabadúszók rugalmasságának az előnyeit kombinálja.
arculattervezés: termék arculat, vállalati arculat, jármű grafika kiállítások, üzletek egységes arculatának megtervezése webdesign: vállalati weboldalak, mikro siteok, web áruházak, portálok arculatának megtervezése 3D grafikák, 3D-s egyedi illusztrációk és animációk készítése DM küldemények és karácsonyi üdvözlőlapok tervezése Flash animációk készítése, flash programozás Éves jelentések, prospektusok, katalógusok és egyéb kiadványok tervezése, tördelése, nyomdai előkészítése Bankkártyák és egyéb lojalitás kártyák tervezése CD-ROM-ok és üzleti prezentációk tervezése, készítése Plakátok, hirdetések, szóróanyagok tervezése, nyomdai előkészítése Szoftverfejlesztés: vállalati portálok, vállalati intranet, egyedi webes szoftverek tervezése, szoftver specifikációja, fejlesztése és üzemeltetése Egyedi webáruház fejlesztés